Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Hala Lubianków

Lubianków, łódzkie

  • 46 125 zł
  • 2 500 m²
  • 18,45 zł/m²

Zdjęcie

AC Group

Skontaktuj się

Hala Lubianków

Lubianków, łódzkie

zaktualizowane:
21 maja 2026

46 125 zł

2 500 m²

18,45 zł/m²

Hala Lubianków

Zaktualizowane: 21 maja 2026

46 125 zł 2 500 m² 18,45 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj budynku:
hala
Przeznaczenie:
magazynowe
Powierzchnia działki:
7 000 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

hala

Przeznaczenie:

magazynowe

Powierzchnia działki:

7 000 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 46 125 zł (18,45 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 2 500 m²
  •   hala; stan: bardzo dobry
  •   technika budowy: mieszana; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacha
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  •   przeznaczenie magazynowe
  • Działka: 7 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne, olej opałowy
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne, zaktualizowane: 21.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Hala magazynowo-produkcyjna do wynajęcia Głowno / Lubianków, blisko Strykowa, A1 i A2

Oferuję do wynajęcia bezpośrednio, bez prowizji, halę magazynowo-produkcyjną o łącznej powierzchni 2500 m2, położoną w Lubiankowie koło Głowna, w pobliżu węzła Stryków. Lokalizacja zapewnia bardzo dobry dojazd do autostrad A1 i A2, co sprawia, że obiekt jest odpowiedni dla firm z branży logistycznej, magazynowej, produkcyjnej i chłodniczej. (...)

Agent

AC Group

504 040...

504 040 982

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK